خمیر حرارتی شینتسو


۴۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات : خمیر حرارتی شینتسو با کیفیت بالایی که دارد جهت انتقال حرارت بین برد های الکترونیکی و قطعات آلومینیومی پشت برد ها که حساسیت زیادی دارند استفاده می شود

  • تعداد

توضیحات محصول

خمیر حرارتی چسب شینتسو ساخت کشور ژاپن می باشد . یک چسب بسیار مقاوم و با کیفیت است . از این نوع چسب برای انتقال حرارت بین برد های الکتریکی استفاده می شود . مقاومت حرارتی بالایی دارد . یک محافظ بسیار خوب برای قطعات حساس است و جهت استفاده در قطعاتی از جنس آلومینیوم که در پشت بردها نصب شده است نیز استفاده می شود . چسب حرارتی شینتسو مخصوص برد ها و خازن های الکتریکی است . ضد آب و رطوبت می باشد . در مقابل گرمای زیاد مقاوم است . یک چسب قوی برای قطعات حساس می باشد .

خمیر حرارتی شینتسو حالت ژله ای دارد . این نوع چسب بر پایه چسب های سیلیکونی هست و برای انتقال دمای خشک نشو در قطعات الکتریکی به هیت سینک استفاده می شود. استفاده از این محصول باعث بالا رفتن عمر قطعات حساس الکتریکی می شود . چسب حرارتی شینتسو مانع اتلاف حرارت در قطعاتی مانند ترانزیستورها یا پاور ال ای دی ها می شود . استفاده دیگری از این محصول بر روی سی پی یو ها در دستگاه های الکترویکی می باشد. چسب حرارتی شینتسو دارای کیفیت بسیار بالایی در بین چسب های پایه سیلیکون می باشد .

 

جنس : ژله ای
نوع : حرارتی
کاربرد :برد های الکتریکی

"Sport Product" was added to wishlist

TOP