گریس AL F ویکنتوضیحات : از این محصول ویکن AL-F می توان برای روغن کاری یاطاقان غلتکی و کشویی ، اتصالات ، اهرم ها ، راهنماهای کشویی ، اسپیندل ها ، شاخه های شاخک ، میل بادامک ، چرخ دنده های باز ، چرخ دنده های کرم و کلیه نقاط روغنکاری چربی ، حتی در صنایع غذایی استفاده کرد.

توضیحات محصول

گریس AL-F از محصولات پر کاربرد ویکن می باشد همانطور که می دانید محصول شرکت آلمان می باشد . این محصول برای روانکاری بلبرینگ های حرکتی و غلتکی اتصالات ، اهرم ها ، پایه های حرکتی ، اسپیندل ها ، شافت های زبانه دار ، میل بادامک ، دنده ، دنده مارپیچی ، و تمام مناطقی که باید با گریس روانکاری شوند . این محصول برای استفاده در صنایع غذایی و دارویی قابل استفاده است . دارای تاییدیه NSF می باشد و در صنایع غذایی بر اساس کار می کند .

گریس AL-F بر پایه صابون لتیوم / روغن معدنی است . رنگ این محصول سفید می باشد . مقاومت حرارتی آن بین 30- تا 120+درجه سانتیگراد می باشد . این نوع گریس یک محصول همه کاره است که در بیشتر واحد های صنعتی نیاز صنعتگران را برآورده می سازد . این گریس روانکار محافظت مناسبی را در برابر سایش و خوردگی ایجاد می کند . مدت زمان نگهداری از این محصول 24 ماه است .

مزایای استفاده از این محصول :

به دلیل طولانی شده دوره تعمیرات دستگاهها و تجهیزات استفاده از این محصول بسیار مقرون به صرفه می باشد

عملیات نگهداری و تعمیرات تجهیزات را به خوبی انجام می دهد

باعث کاهش تعمیرات می شود

صرفه جویی در زمان و جلوگیری از ضرر و زیان و پرداخت هزینه های سرسام آور تعمیر قطعات کارخانه ای

وزن : 400 گرم
رنگ : سفید
کاربرد : روانکار همه کاره

"Sport Product" was added to wishlist

TOP