چسب ایزی میکس RK-7300 ویکنتوضیحات : چسب ایزی میکس 7300 چسبی ساختاری سریع ، بدون حلال و ساختاری مبتنی بر متیل متاكریلات است.

توضیحات محصول

ایزی میکس RK7300 یکی از محصولات شرکت ویکن آلمان می باشد . زیر مجموعه چسب های اکریلیک می باشد . قابل استفاده در مصارف عمومی و بارهای استاتیک و دینامیک است . چسبندگی بالایی بر روی مواد با انرژی کم مثل پلی اتیلن PE و پلی پرو پلینPP دارد. خاصیت ویسکوزیته بالا باعث می شود تاچسباندن مواد با ضریب انقباض متفاوت مثل پلاستیک / آلومینیوم با فولاد ممکن شود . پر کننده های خاص این محصول باعث ایجاد پر کنندگی بالا بین 0.25 میلیمتر و تا حداکثر 1 میلیمتر خواهد شد . پایه این محصول از متیل متاکریلات است . رنگ آن بعد از خشک شدن کاملا شفاف است . زمان استحکام اولیه این محصول 1 ساعت است و زمان استحکام نهایی آن حدودا 24 ساعت می باشد . نحوه استفاده از ترکیب رزین و هاردنر 1 به 1 است .

ویژگی های ایزی میکس RK7300 :

قدرت چسبندگی بالا

خشک شدن سریع

چسب ساختاری پایه متاکریلات

غلظت بالا

مقاوم در برابر ضربه

برای بهتر نتیجه گرفتن از چسب ایزی میکس سطوح باید کاملا تمیز و خشک باشد اگر سطوح به شکل مکانیکی زبر شده باشند گیرای چسب بسیار بالا می رود و عملیات به خوبی انجام می گیرد . به دلیل غلظت بالای این محصول در سطوح عمودی نیز قابل استفاده است .

وزن : 50گرم
رنگ : شفاف
غلظت : بالا
کاربرد : مصارف عمومی و بارهای استاتیک و دینامیک

"Sport Product" was added to wishlist

TOP