لاک پلمپ ویکنتوضیحات : لاک پلمپ یا لاک وارنیش ویکن یک لاک محکم و حلال ، خشک کننده سریع و با چسبندگی خوب به بسیاری از مواد است.

توضیحات محصول

لاک پلمپ ویکن زیر مجموعه لاک های قفل کننده رزوه می باشد . این محصول یک لاک با پایه حلال و با سرعت خشک شدن سریع می باشد و غلظت این محصول بالا است که بر روی بسیاری از مواد قابل استفاده است . این لاک به عنوان یک قفل با قابلیت باز شدن مجدد عمل می کند . و از دسترسی افراد غیر مجاز جلوگیری می کند . این محصول به عنوان یک عایق برای قطعات الکتریکی و حفاظت در برابر خوردگی قابل استفاده می باشد و اتصالات را از دسترسی های ناخواسته محافظت می کند . این لاک در برابر آب ، بنزین ، گازوئیل ، روغن معدنی ، گارفین ، نفت و اسید های محلول و آب قلیایی مقاوم است .

لاک پلمپ ویکن برای قفل کردن اتصالات پیچی ضروری است و در مقابل دستکاری های غیر مجاز پیچ ها و اتصالات ، کیفیت نگهداری قطعات ، کنترل تولید و بازرسی محصول از طریق لاک و همچنین بازرسی بصری قطعات متصل شده و تنظیم شده را ممکن می سازد . این لاک به رنگ قرمز می باشد . میزان براقی آن مات است . خشک شدن رویه آن 5 دقیقه زمان نیاز دارد و خشک شدن اولیه آن 60 دقیقه طول می کشد و در آخر خشک شدن نهایی آن 12 ساعت است . مقاومت دمایی لاک پلمپ ویکن بین 60- تا 120+درجه سانتیگراد است . این لاک غیر رسانا می باشد و در برابر بسیاری از مواد شیمیایی مقاوم است .

وزن : 30 گرم
حالت : مایع
رنگ : قرمز
غلظت : بالا
کاربرد : قفل کننده رزوه

"Sport Product" was added to wishlist

TOP