دسته بندی محصولاتچسب صنعتی

چسب های صنعتی ترکیبات شیمیایی آلی و غیرآلی هستند که برای اتصال اجزا استفاده می شوند. بیشتر چسبهای صنعتی در کاربردهای چفت و بست استفاده می شود. از درزگیرهای صنعتی برای پر کردن شکاف بین درزها یا روی سطوح استفاده می شود. و به دلیل داشتن حالت مایع از نشت کردن جلوگیری میکند و همچنین از نفوذ مواد زائد جلوگیری میکند. در بانک چسب ایران چسب های صنعتی به صورت اسپری ها ، آنایروبیک ها ، گریس ها و روان ساز ها ، چسب های قطره ای و رزین ها وهمچنین نوار چسب های صنعتی دسته بندی شده اند.
چسب ساختمانی

چسب ساختمانی چسبی برای اهداف عمومی است که برای اتصال دیوارهای خشک ، کاشی ، قالب ریزی و سازه ها به دیوارها ، سقف ها و کف استفاده می شود. این ماده معمولاً در لوله هایی که برای استفاده با اسلحه درزگیر استفاده می شود ، موجود است. استفاده از چسب های ساختمانی برای اتصال سازه ای و غیر سازه ای در سایت های ساختمانی به دلیل مصالح جدید ، روش های جدید ساخت اهمیت بیشتری پیدا می کند. برای مثال از اتصال ساده توری های چوبی گرفته تا گچ یا تخته های عایق تا اتصال عناصر نما و آرماتورهای سازه ای را شامل می شوند. انواع دسته بندی ها چسب های ساختمانی شامل عایق ها ، ترمیم کننده های بتن ، مقاوم ساز بتن ، اپوکسی ها ، درزگیرها و چسب کاشی و همچنین مونتاژ کیت می باشد.
چسب خودرویی

چسب های خودرویی طیف وسیعی از انواع چسب را شامل می شود که هر کدام برای موارد خاصی استفاده می شوند، از جمله شیشه جلو اتومبیل ، ترمز ، مهار کردن سیم ها و تزئینات خارجی. چسب های خودرویی بسته به استفاده میتوانند هم در ماشین های اسپرت و هم در کامیون های سنگین استفاده شود. فراتر از کاربردهای سنتی چسب ها از قبیل استفاده در شیشه جلو اتومبیل ، روکش های ترمز و ... اکنون چسب ها در موارد هایی که قبلاً قلمرو انحصاری روش های اتصال حرارتی و مکانیکی بودند ، از جمله قاب ، بدنه ، داشبورد ، موتور استفاده می شود. انواع دسته بندی های این نوع چسب شامل دوقلوهای ترمیم و فلزات ، درزگیرها ، چسب های برق ، پرایمر ها ، اسپری ها و روان کننده ها اشاره کرد.
چسب های عمومی

چسب های عمومی همانطور که از نامش پیداست برای مصارف عمومی استفاده می شود. این استفاده میتواند برای بسته بندی ها باشد که می توانید از نوار چسب های کریستالی یا کاغذی استفاده کنید. دیگر چسب ها در این مجموعه شامل چسب های برق ، چسب های برزنتی ، چسب های دو طرفه و انواع چسب های قطره ای می باشد. اگر به دنبال چسب های آکواریومی هستید آن ها را نیز میتوانید در این دسته پیدا کنید.
ویکن

شرکت ویکن (WEICON) آلمان شرکتی نام آشنا در تولید کننده های چسب در دنیا می باشد. این شرکت محصولات ویژه ای برای صنعت تولید می کند. طیف وسیعی از محصولات ویکن شامل چسب ها و درزگیرهای ویژه ، اسپری های فنی و خمیرهای مونتاژ با عملکرد بالا و گریس ها برای تمام زمینه های صنعت - از تولید تا تعمیر تا نگهداری می باشد. بانک چسب ایران به عنوان نماینده رسمی شرکت ویکن در ایران می باشد که شما میتوانید محصولات این شرکت را بدون واسطه و با کیفیت اصلی از ما خرید نمایید."Sport Product" was added to wishlist

TOP