چسب لاک آنایروبیک AN 305-73 ویکن


۹۸۰,۰۰۰ تومان

توضیحات : این نوع محصول برای واشر و درزگیری فلنج ، جعبه دنده و سایر محفظه های موتور استفاده می شود.ویسکوزیته بالایی دارد و مقاومت آن پایین است.

  • تعداد

توضیحات محصول

چسب لاک آنایروبیک AN 305-73 ویکن یکی دیگر از محصولات ویکن است که زیر مجموعه چسب ها و درزگیر های آنایروبیک می باشد . جهت واشر سازی برای فلنج ها ، جعبه دنده ها و سایر هوزینگ ها در موتور استفاده می شود . این محصول فاقد حلال است و یک نوع چسب مایع می باشد . در هنگام استفاده به دلیل غلظت بالایی که دارد در تمام منافذ نفوذ می کند و همانند یک واشر بسیار قوی اطراف اتصالات را پر می کند و مانع شل شدن و نشتی آنها می شود . بعد از خشک شدن در برابر مواد شیمیایی مانند گاز ها و مایعات که در صنایع مختلف استفاده می شوند . بسیار مقاوم است

از مشخصات اصلی چسب لاک آنایروبیک AN 305-73 غلظت بالا و استحکام بالا است که باعث می شود همانند یک واشر ساز بسیار قوی عمل کند همچنین این محصول مقاومت بالایی در برابر ضربه و خوردگی دارد . رنگ آن سبز روشن است . بعد از استفاده جدا سازی سختی دارد . تحمل دمایی بین 60- تا 150+ درجه سانتی گراد دارد . استحکام اولیه این چسب در دمای اتاق بین 20 تا 40 دقیقه می باشد و استحکام نهایی آن در دمای اتاق تقریبا 12 ساعت می باشد . این چسب به دلیل فرمولاسیون خاصی که دارد همیشه با سطوح مورد نیاز متناسب خواهد بود .

حجم : 50 میلی لیتر
نوع : چسب آنایروبیک
حالت : مایع
غلظت : بالا
استحکام : بالا
کاربرد : واشر سازی برای فلنج ها، جعبه دنده ها و سایر هوزینگ ها در موتور

"Sport Product" was added to wishlist

TOP