لاک آنایروبیک AN 301-65 ویکن


۹۸۰,۰۰۰ تومان

توضیحات : این نوع محصول برای آب بندی لوله و فلنج با PTFE ، فرمولاسیون بدون مارک ، تأیید NSF1 ANSI 61 برای بخش آب آشامیدنی ، دارای گواهینامه DVGW² است

  • تعداد

توضیحات محصول

چسب لاک آنایروبیک AN 301-65 یک درزگیر مناسب از محصولات ویکن می باشد جزء چسب و درزگیرهای آنایروبیک است . جهت آ ب بندی لوله و فلنج استفاده می شود . فرمولاسیون بدون علامت دارد . دارای تاییدیه NSF برای آب شرب است و همچنین در صنایع بهداشتی ، آرایشی ، دارویی نیز استفاده می شود در اتصالات و لوله کشی های آب به راحتی می توان از این محصول استفاده کرد . دارای تاییدیه گاز DVGW است . این تاییدیه نیز نشان دهنده استفاده از لاک آنایروبیک در اتصالات و انشعابات لوله های گاز است . که کاملا ایمن و بی خطر است . همانند یک درزگیر و واشر ساز خوب عمل می کند در هنگام استفاده به دلیل غلظت بالایی که دارد به تمام منافذ و روزنه های اتصالات نفوذ می کند و در تمام جهات می چرخد و پخش می شود به همین دلیل ایمنی استفاده از این نوع واشر ساز بسیار بالا تر از واشر ساز های سنتی است .

لاک آنایروبیک AN 301-65 دارای رنگ سفید است . استحکام متوسطی دارد ودر هنگام جدا سازی با ابزار های معمولی به راحتی انجام می گیرد . حداکثر فاصله پرکنندگی این لاک 0.50 میلیمتر است . تحمل دمایی این محصول از 60- تا 150+ درجه سانتی گراد است . زمان استحکام اولیه این محصول در دمای اتاق 10 تا 20 دقیقه است و زمان استحکام نهایی این محصول تا 24 ساعت می باشد . در مقایسه با واشر ساز های سنتی این نوع لاک از قدرت چسبندگی بالایی برخوردار است امکان نشت مایعات را به حداقل می رساند باعث افزایش ایمنی در محیط کار می شود .

حجم : 50 میلی لیتر
نوع : لاک آنایروبیک
حالت : مایع
غلظت : بالا
استحکام : متوسط
کاربرد : آب بندی لوله و فلنج با PTFE

"Sport Product" was added to wishlist

TOP