مایع همه کاره AT 44 ویکنتوضیحات : به لطف فرمول خاص و ضریب اصطکاک بسیار کم ، AT-44 ویکن ترکیبی از محافظت در برابر خوردگی ، تمیز کردن ، جابجایی آب ، روانکاری و حفاظت در یک محصول واحد است. این محصول نخ ها ، پیچ ها ، اتصالات و شیرآلات را شل می کند ، رطوبت کابل های برق را از بین می برد ، از ردیابی جریان جلوگیری می کند و راه اندازی موتورهای مرطوب را آسان می کند

توضیحات محصول

مایع همه کاره AT-44 ویکن دارای قدرت بسیار بالایی است و تشکیل شده از تفلون می باشد . فاقد سیلیکون است . در مقابل خوردگی و زنگ زدگی از سطوح محتفظت می کند . به علت فرمول خاصی که دارد اصطکاک آن پایین است . یکی از مهم ترین وظایف این مایع شل کردن قفل ها ، رزوه ها ، پیچ ، مهر ها و اتصالات می باشد . این روانکار انتقال آب را به راحتی انجام می دهد. و یک محافظ بسیار خوب در برابر اتصالات است . کارایی بالایی به موتور های مرطوب می دهد.

مایع همه کاره ویکن AT-44 ارتعاشات و صدا ها را از روی سطوح کم می کند برای سطوحی مانند بلبرینگ ها کوپلینگ ها مناسب است . به عنوان یک تمیز کننده قوی عمل می کند و سطوح را در مقابل آلودگی حفظ می کند . با ایجاد یک لایه نازک از ماشین آلات ، ابزار ، دستگاه های مکانیکی و الکتریکی محافظت می کند . این محصول معمولا در کارگاهها ، صنایع ماشین سازی ، حمل و نقل ، کشاورزی، برق و تمامی مصارف عمومی دیگر استفاده می شود .

حجم : 5 ، 10 ،30 لیتر
حالت: مایع
رنگ : مایل به زرد
کاربرد : مایع همه کاره

"Sport Product" was added to wishlist

TOP