چسب قطره ای سیانو اکریلات VA 1500 ویکنتوضیحات : این نوع چسب برای مواد جاذب و متخلخل ، مانند چوب ، چوب پنبه ، چرم و سرامیک مناسب است .

توضیحات محصول

یکی دیگر از چسب های پر کاربرد این مجموعه چسب سیانواکریلات VA 1500 است که یک چسب تک جزئی می باشد . محصول شرکت ویکن آلمان است. جهت چسباندن لاستیک و پلاستیک ها استفاده می شود . این محصول غلظت بالایی دارد . در هنگام استفاده کمی آهسته خشک می شود و به زمان بیشتری برای استحکام نیاز دارد . به علت بالا بودن غلظت این چسب سطوح را به خوبی پوشش می دهد هر قطره از این چسب را برای 3 تا 5 سانتی متر مربع استفاده می کنند . این کد از چسب های سیانواکریلات برای سطوح جاذب و ناهموار مثل چوب ، نمد ، چرم و سرامیک مناسب می باشد . در کل این محصول برای چسباندن لاستیک و پلاستیک به فلزات استفاده می شود .

استر این نوع چسب از جنس اتیل می باشد . بدون رنگ و حالت مایع شفاف دارد . مقاومت دمایی آن بین 50- تا 80+ درجه سانتیگراد است . حداکثر فاصله پرکنندگی آن 0.2 میلیمتر است . زمان استحکام اولیه بر روی سطوح لاستیکی بین 5 تا 30 دقیقه می باشد . همچنین زمان استحکام نهایی 24 ساعت است . در این مرحله چسب به گیرایی واقعی خود می رسد و سطوح را به صورت بسیار محکم به هم می چسباند . یک نکته مهم در مورد این چسب این است که آن را فقط بر روی یک سطح اعمال کنید . برای چسباندن سطوح بزرگ بایستی چسب به صورت قطره قطره اعمال شود تا از ایجاد کشش داخلی چسب جلوگیری شود . قطعاتی که قصد اتصال آنها را دارد بایستی در هوایی با رطوبت 40 تا 80 درصد به یکدیگر متصل شوند . در شرایط با رطوبت زیر 40 درصد سرعت خشک شدن چسب کاهش یافته یا اصلا خشک نمی شود . این محصول را در دمای خنک و محل خشک و تاریک نگهداری کنید.

حجم : 30 گرم
نوع : چسب قطره ای
غلظت : بالا
کاربرد : جهت چسباندن لاستیک و پلاستیک ها

"Sport Product" was added to wishlist

TOP