مایع سیلیکون ویکنتوضیحات : سیلیکون یک ماده کششی و رهاساز ایده آل برای تولید و نگهداری کارآمد است.همچنین به عنوان یک محصول محافظ و مراقبتی برای پلاستیک ، لاستیک و همچنین فلز عمل می کند و تا 250+ درجه سانتیگراد (+ 482 درجه فارنهایت) مقاوم است.از سیلیکون ویکن می توان در بسیاری از کاربردهای صنعتی استفاده کرد.

توضیحات محصول

مایع سیلیکون ویکن از مجموعه روانکارها و روغن های چند منظوره است . یک نوع ماده جدا کننده و روانکار می باشد . این محصول جداکننده قطعات حرکتی بر روی انواع سطوح مانند پلاستیک ها ، فلزات و لاستیک ها استفاده می شود . این محصول با ایجاد یک لایه جدا کننده بر روی سطوح عمل می کند . در هنگام استفاده بر روی انواع قالب ها و پرس ها تمامی باقیماند مواد و چسب ها را به راحتی از روی سطح پاک می کند و کاملا محل مورد نظر را تمیز می کند .

 

مایع سیلیکون ویکن همانند یک محافظ برای سطوح پلاستیکی و فلزی عمل می کند . مانع رسیدن رطوبت به نقاط حساس و جاهای که دارای سیم های الکتریکی و برقی است می شود . قابل استفاده در انواع شرایط آب و هوایی است از یخ زدگی لاستیک ها و پلاستیک ها جلوگیری می کند . این روان کار را معمولا در کمر بند های ایمنی ماشین استفاده می شود . رنگ این محصول شفاف است . بوی آن از مایع حلال می باشد . مقاومت دمایی بین 50- تا 250+ درجه سانتیگراد دارد .

حجم : 30 لیتر
حالت : مایع
رنگ : شفاف
کاربرد : ماده روانکار و جدا کننده

"Sport Product" was added to wishlist

TOP