مایع محافظ نازل دستگاه جوش ویکنتوضیحات : مایع محافظ نازل دستگاه جوش ویکن یک محافظت موقت در برابر خوردگی را ایجاد می کند. این ماده حاوی هیدروکربنهای کلر ، حلالهای دیگر یا سیلیکونها نیست.محفاظت از جوشکاری بر پایه عصاره های فندق و آفتابگردان است و مطابق با دستورالعمل های EC قابل تجزیه است.

توضیحات محصول

محافظ نازل دستگاه جوش ویکن یکی از محصولات پر کربرد این شرکت می بتشد . این محصول به صورت مایع است که ذارای رنگ شیری می باشد . تقریبا بی بو است . فاقد سیلیکون می باشد . به عنوان یک تمیز کننده و مراقب برای دستگاه جوش استفاده می شود . یکی از کاربرد های مهم این محصول در هنگام استفاده از چسبیدن پلیسه های جوش بر روی سطوح محافظت می کند و برای همین نیاز به تمیز کردن سطوح با فرچه یا کارد نمی باشد .

محافظ نازل دستگاه جوش روی سطوح جوشکاری شده بدون تمیز کردن مانند گالوانیزه به راحتی اجازه رنگ کاری را بعد از عملیات می دهد. و سطوح را می توان رنگ آمیزی کرد .برای انجام امور حساس تمیز کردن مجدد سطوح به عنوان مثال با اسپری تمیز کننده . مقاومت دمایی این محصول بین 5 تا 90 ئرجه سانتیگراد است . حداقل زمان کاربردی آن 24 ماه می باشد .S ویکن توصیه می شود

حجم : 5، 10، 30 لیتر
حالت : مایع
رنگ : شیری
کاربرد: محافظ نازل دستگاه جوش

"Sport Product" was added to wishlist

TOP